O mně

Proč byste měli zavítat právě ke mně.

Ráda chodím do kaváren povídat si o pěkném způsobu života! Můžeme se sejít v cukrárně v Teplicích či si popovídat v kavárně v Praze.  Pražské kavárny a jejich mystický nádech mohou mít i blahodárné klima pro naše účely. Teplice mají zvláštní energii díky speciálním léčivým (termální) pramenům. Tyto unikátní lázně mají své složení termálních vod jako jinde na světě nenajdete. Nejeden ze slavných osobností (skladatelů, panovníků atd.) se zde přijeli do tohoto místa léčit..

Emergency - osobní schůzka: použití Cosmic kresba + Hawaiian essences energetic + doporučení -> 1800.-/30min  online!      Osobně dle domluvy!

Mám za sebou kurzy a semináře na mnoha úrovních, mohu se s Vámi podělit o své vzácné zkušenosti pro vyvarování se chyb a Vylepšení Vašeho života! Můžeme si jenom povídat a život se vám bude poskládávat sáM, nebo... se zaobíráte právě sebou a a vaším novým Životem a potřebujete něco ZMĚNIT nebo vylepšit. Témata, která řeším:   Osobní život - naplnění, realizace!

               Profesní život (či výběr studia - oboru, školy, kurzu)

              Osobní mandaly - na míru (vyladění) (2000 - 2500,-)

              Odpovědi do života - vaše osobní kameny (i léčivé krystaly doporuč.,vitalita, atd)

              Téma odpočinku - relaxační pobyty, místo KDe, aktivace...

              Osobní image, sebeprezentace - Jirka Šimůnský - na moje doporučení

             Life management - pohyb, aktivita, odpočinek, místa pobytu, vztahy druh, obraz sebe... ATD

             Rody - a jejich PRVKY pro vás (2500,-)

Na všechna tato Témata se s Vámi ráda podívám, pokud je máte určeny k řešení či jsou adekvátní mé kvalifikaci, konstituci, kondici. Pokud na ně (či na vás) nestačím, odkážu vás jinam či ke kolegovi, který zaujímá jiné stanovisko pohledu ze země a "vidí" a vnímá věci, lidi Jinak. (neznamená hůř ani líp). Pokud nemáte Právo či Nárok situaci řešit, odmítnu Vás, nebo pokud je to pro Vás nebezpečné.

Může se stát, že vás po 1. návštěvě doporučím kolegovi či jiné osobě  atd.

b) může být Předpříprava "nutná" - na sezení (na dálku probíhá) či před

     kurzem (seminář)

c) nedoporučím vás ani ke kolegovi ani k nikomu jinému, ale potřebujete se připravit např. mandalami

  •    (vyjímečně možné - sezení s léčivými energiemi  (Jednorožčí, "Lemurijské", Hadí léčivé (Sirius_B), Lesní, , kdy léčebné systémy dělají práci za Vás (i za mě)/ 600.-/1/2hod --> plynutí -> jen sedíte;


 2020-24 | Linda K. Rothbauer - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky